70 lat razem

 

logo

W związku z przypadającym w tym roku jubileuszem 70-lecia połączenia Bielska i Białej w jeden organizm miejski, przygotowana została identyfikacja wizualna tego ważnego dla miasta wydarzenia. Jej autorem jest Piotr Wisła, bielski artysta, grafik, malarz i rysownik.
 
Logo 70-lecia i oprawa graficzna jubileuszu będą prezentowane w przestrzeni miejskiej, na banerach, bilbordach oraz plakatach informujących o wydarzeniach w mieście, będą także eksponowane na papierze firmowym Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, kopertach, stronie internetowej urzędu i materiałach promocyjnych.

Na logo składa się pomarańczowo-zielony napis 70 lat razem Bielsko-Biała. Cyfra siedem jest zielona, zero obok imituje dwukolorowe serce – po jednej stronie pomarańczowe, po drugiej zielone, przecięte białą wijącą się wstęgą. Serce to oba miasta i dzieląca je rzeka Biała.
 
Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego zachęca bielskie firmy i organizacje oraz mieszkańców miasta do włączenia się w te działania i promowania jubileuszu połączenia Bielska i Białej poprzez używanie identyfikacji wizualnej 70-lecia w swojej korespondencji, umieszczanie jej na stronach internetowych oraz na materiałach promujących własną działalność.
 
Tekst na temat połączenia Bielska i Białej można przeczytać tutaj: https://ms.bielsko-biala.pl/aktualnosci/1/bielsko-biala-ma-70-lat

 

 

70 LAT RAZEM BB_księga znaku

70 LAT RAZEM BB_logo pionowe cmyk

70 LAT RAZEM BB_logo poziome cmyk

70 LAT RAZEM BB_logo poziome_horyzont cmyk