VIII Piknik Organizacji Pozarządowych „Świąteczny Piknik”

VII Piknik Organizacji Pozarządowych „Świąteczny Piknik”

14 grudnia 2019 roku w godzinach od 12.00 do 18.00 w Centrum Gemini Park w Bielsku-Białej po raz kolejny będą miały okazję zaprezentować się mieszkańcom naszego miasta organizacje pozarządowe.


Organizatorami wydarzenia są: Miasto Bielsko-Biała, Stowarzyszenie Centrum Sztuki Kontrast oraz Gemini Park, partnerem głównym wydarzenia jest Polski Czerwony Krzyż. Piknik organizacji pozarządowych umożliwia promocję lokalnych produktów i usług świadczonych przez podmioty NGO. Na stoiskach przygotowanych w Gemini Park   w Bielsku-Białej, będzie można zapoznać się również z dorobkiem oraz programem działania organizacji pozarządowych, zajmujących się różnorodną tematyką, m.in. edukacją, kulturą i sztuką, sportem, turystyką, a także ochroną zdrowia i pomocą społeczną.


Grudniowe edycje Pikniku przybliżają nam również tradycje Świąt Bożego Narodzenia, od muzyki poprzez regionalne wypieki i rękodzieło. Dla najmłodszych przygotowane zostaną liczne atrakcje, pod okiem plastyków i anielskich animatorów będą wykonywane unikatowe prace rękodzielnicze pod hasłem „bombkowe szaleństwo”, a wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek. Organizatorzy przewidzieli tego dnia liczne konkursy i nagrody m.in. bilety na sens kinowy „Kraina lodu 2”. Część artystyczna rozpocznie się o godzinie 12.00 i trwać będzie do końca wydarzenia.


W Pikniku weźmie udział ponad 27 organizacji pozarządowych.


Projekt jest finansowany jest z budżetu Miasta Bielska-Białej.


Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

 

Galeria zdjęć