Konsultacje społeczne projektów IIaPGW

logo

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza 17 czerwca br. na bezpłatne spotkanie konsultacyjne w ramach konsultacji społecznych II aktualizacji planów gospodarowania wodami (IIa PGW). 

Ze względu na pandemię COVID- 19 i związane z tym obostrzenia, spotkanie konsultacyjne zaplanowane w Gliwicach odbędzie się wyłącznie w formule online.

Rejestracja trwa od 31 maja do przedostatniego dnia roboczego poprzedzającego spotkanie.

Podczas spotkania konsultacyjnego będzie dostępny czat umożliwiający zadawanie pytań. Postaramy się udzielić odpowiedzi na jak największą liczbę z nich, podczas panelu dyskusyjnego. Pytania, na które nie zostanie udzielona odpowiedź podczas spotkania, zostaną wraz z odpowiedziami udostępnione na stronach www.gov.pl/web/infrastruktura i www.apgw.gov.pl po zakończeniu konsultacji społecznych.

Udzielać się na czacie, w tym zadawać pytania, będą mogły wyłącznie osoby, które zarejestrują się na spotkania w wyznaczonym dla danego spotkania terminie i otrzymają unikalny link.
Nie ma możliwości logowania się na kilku urządzeniach jednocześnie (komputer/tablet/telefon) za pomocą tego samego adresu e-mail.

Transmisja spotkania konsultacyjnego odbędzie się na żywo i będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych na stronie www.apgw.gov.pl, w zakładce konsultacje społeczne, w wybranym mieście. Osoby, które nie dokonały wcześniejszej rejestracji nie będą miały możliwości aktywnego udziału i zadawania pytań za pośrednictwem czatu.

Link do strony z rejestracją na spotkanie https://apgw.gov.pl/pl/Gliwice-1706

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu!