Dar życia

Autor: JacK

Na zdjęciu autobus
fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UM w BB

 

Ponad 11 litrów krwi oddano podczas niedawnej akcji oddawania krwi zorganizowanej 18 czerwca na Placu Ratuszowym przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

 

W trakcie wydarzenia zarejestrowanych zostało 39 osób gotowych oddać krew, w tym cztery osoby zdecydowały się na to po raz pierwszy. 25 osób oddało łącznie 11,250 l krwi.

 

Kolejna akcja krwiodawstwa przed Ratuszem zaplanowana została na wrzesień.