Finał czwartków w Łodzi

Autor: JacK

Na zdjęciu stojący ludzie
fot. organizator

 

Młodzi lekkoatleci z Bielska-Białej odnieśli ogromny sukces podczas Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.

 

Po wielomiesięcznych przygotowaniach i startach w kolejnych Czwartkach Lekkoatletycznych na stadionie Sprintu w Wapienicy wyłoniono 22-osobową ekipę młodych sportowców, którzy reprezentowali nasz region podczas finału w Łodzi.

 

Młodzi zawodnicy zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej na 85 startujących drużyn z całego kraju! Bielska ekipa zdobyła cztery medale:

złoto - Lilianna Iannino, 2015 - rzut piłeczką 41 m i Milena Tomasiewicz 2013 - skok w dal 5,13 m

srebro - Emilia Jagodzińska 2014 - 60 m 7,95 (rekord klubu U14)

brąz - Karina Kasza 2014 - skok w dal 4.99 m.

 

na zdjęciu tabela wyników