Lato w mieście

Autor: oprac. JacK

Na zdjęciu plakat
fot. organizator

 

Już niedługo wakacje. Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z bielskimi klubami sportowymi jak zawsze przygotował szeroką ofertę wypoczynku dla dzieci i młodzieży spędzających wakacje w mieście. Program Lata w mieście jest bardzo bogaty, jednak aby z niego skorzystać, trzeba się zapisać.

 

Wśród propozycji są:

gimnastyka artystyczna z Angels Art

koszykówka z Basket Hills

siatkówka z BKS ZGO i BBTS

strzelectwo z Gun Club, zapisy u prowadzących zajęcia

lekkoatletyka z Michałem Dębowskim

samoobrona z klubem Feniks i Abakonem - 21- 24 lipca, godz. 18.00-20.00, zajęcia nieodpłatne, dla dziewcząt i kobiet pow. 16 roku życia, zapisy telefoniczne: 720 406 652

warsztaty piłki ręcznej z KS Start

frisbee ultimate z 2Obvious

zajęcia sportowe w Revolution Park Bielsko Biała

warsztaty biegowe dla dzieci z Michałem Stanisławskim

nauka jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży

nuka pływania dla dzieci

doskonalenie pływania dla dzieci

warsztaty darterskie z Bielską Ligą Darta

warsztaty tenisa stołowego

turniej szachowy – 14 lipca i 18 sierpnia (zapisy wkrótce)

wycieczki na popularne szlaki

warsztaty rowerowe dla dzieci z Kolarskim Klubem Sportowym

zajęcia survivalowe z grupą harcerską Victoria

 

Uwaga: na zajęcia należy się zapisywać się na stronie https://go.decathlon.pl/ lub u organizatora. Każdy uczestnik powinien przed zajęciami przedłożyć kartę zgłoszeniową.

oprac. JacK