Wydział Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że z uwagi na konieczną aktualizację oprogramowania od 29 czerwca od godziny 15.30 do 30 czerwca do godziny 15.30 nastąpi przerwa w dostępie do usług powiatowych, w tym usług realizowanych przez systemy teleinformatyczne ewidencji gruntów i budynków - i.EGiB.
W podanym czasie nie będzie również prowadzona bezpośrednia sprzedaż map, wypisów i wyrysów z operatu ewidencyjnego oraz materiałów z państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
Wydział Geodezji i Kartografii przeprasza za utrudnienia.